Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki leforditaná nekem...

Valaki leforditaná nekem angolra a következő szöveget légyszives?

Figyelt kérdés
Büszke vagyok arra,hogy befejeztem már az általános iskolát és még szeretném a középiskolát is befejezni,majd egyetemre menni.Büszke vagyok arra,hogy megtanultam fuvolázni,arra,hogy az iskolában jó eredményeket érek el.Szeretnék nyelveket tanulni.Mégjobban teljesiteni az iskolában.Később szeretném ha lenne jó munkám,rendes családom.És szeretnék elutazni egyszer Londonba.
2014. márc. 20. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Írd meg és majd kijavítom. A lecke arra való, hogy tanulj belőle, nem arra, hogy tele legyen a füzet. Ha annyira büszke vagy az iskoláidra, meg még jobban (két szó) akarsz teljesíteni, akkor hajrá!

Elkezdem, mert az elején nem biztos, hogy tudod: I am proud of finishing ...

2014. márc. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
I am proud of having finished primary school
2014. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!