Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » A PONS Megszólalni 1 hónap...

A PONS Megszólalni 1 hónap alatt vagy a PONS Nyelvtanfolyam kezdőknek tankönyvet érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés
Franciát szeretnék tanulni, kezdőnek tekintem magam, van egy minimális tudásom, de olyan alapfok körül/alatt van.
2013. márc. 1. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Amelyik neked szimpibb
2013. márc. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Akkor (talán) a "kezdőknek" című
2013. márc. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Na, megint egy olyan válaszadó, aki azt sem tudja mi ez a csomag :D


Nekem a nyelvtanfolyam kezdőknek van meg olasz nyelven. Ez tényleg a legelején kezdi, nem tudom, hogy Te milyen szinten tudod a franciát, de gyanítom az is onnan fogja. Ugyanakkor rögtön az elején van hallott szöveg értése, szóval ha mondjuk csak annyi tudásod van, hogy pár mondat összerakása, meg kiejtés, akkor nyugodtan nekiállhatsz. A megszólalni egy hónap alatt inkább azoknak van, akiknek a nyaralás miatt fontos pár kifejezés, de ez is abszolút a nulláról kezdi. A másiknak viszont már megjelent a folytatása. Olasz nyelven legalábbis biztos, azt hiszem viszont a francia változatát is láttam már.

Ha alapfok körül vagy, akkor sztem inkább a haladó változatát vedd meg. Ha úgy érzed attól gyengébb, illetve sokat felejtettél, akkor próbáld meg a kezdőt - szerintem.

2013. márc. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én netről rendeltem franciát, havi 3000 körül volt az ELO-nál. Én k*rva jól megtanultam vele mindent, a hozzá adott hanganyag iszonyat sokat segített, és nagyon gyorsan haladtam vele. Havonta küldenek ki egy füzetet, ami két leckét és házi feladatot tartalmaz (amit vagy visszaküldesz, vagy nem, de kijavítják neked), plussz hozzá mindig egy-egy cd-t. Én nagyon szerettem, csak dicsérni és ajánlani tudom.
2013. márc. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ennél sokkal jobb a Rosetta. Főleg ha fel akarsz fejlődni alap és középfok közé. Kb. addig jó.
2013. márc. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!