Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejlődhet az angol...

Hogyan fejlődhet az angol kommunikációm a leginkább 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Sokat nyelvtanoztam és jól megy, nagyon sok filmet megnéztem az elmúlt 2 évben, megtanultam a Kreatív angol első 9 fejezetés elég jól, de nem tudom, hogy mit tehetnék, ahhoz, hogy szépen beszélni is tudjak. Nagyon fontos lenne, mert munkahelyet szeretnék váltani, és szinte mindenhol kérik az angol nyelvet. Ha töltöttem ki szintfelmérőt, akkor azok is a majdnem középokú tudást adták vissza. De nekem nem nyelvvizsgára van szükségem, hanem kommunikációra.
2014. márc. 15. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélgess angolul.
2014. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, értem és egyet is értenék, de eddig beszéltem néhány magántanárral, akik ragaszodta a maguk tematikájához, miszerint van 20-25 kidolgozott témájuk pl. öltözködés stb, azt tanuljam meg, aztán erről beszélgetünk. Szerinted egy munkahelyhez ez kell? Úgy se a divatról, oktatásról fogok beszélni, ha már kell az angol.
2014. márc. 15. 21:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor pancser a magántanár. Én magántanárként sosem a gombhoz kerestem kabátot, hanem a tanítvány igényeihez igazodtam.


Keress másik tanárt, vagy próbálkozz skype-pal, haverokkal. Más megoldás nincs: gitározni sem leeht megtanulni, ha nem veszel kezedbe gitárt.

2014. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Olvasgass ilyen 1000 kérdés, 1000 válasz könyvet, meg hasonló könyvet, amiben kidolgozott témák vannak. Úgy megszokod a mindennapi nyelvben használatos kifejezéseket és bővül a szókincsed. A filmeket meg mindig angol nyelven nézd, de inkább egyszerűbbeket, amiket megérthetsz.
2014. márc. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha egy álláshirdetésben az áll, hogy angol nyelv, akkor mégis mit kell tudnom? Persze azon kívül, hogy beszélni, na de miről?
2014. márc. 15. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát, ez főleg a munkakörtől függ.
2014. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Beszélj, beszélj, folyamatosan angolul és gondolkodj úgy is.


Filmnél ismételd el a szöveget mondatonként.

2014. márc. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keress egy native speaker magántanárt és járj el beszédfejlesztésre. Ha a munkakörödhöz szükséges az angol nyelvtudás, akkor nem árt, ha a business English-ben is otthon van, mert egy telefonhívást fel lehet venni úgy, hogy: Hi, I'm XY... csak az nem munkahelyhez illő kommunikáció. (A helyes verzió: Hallo, this is XY speaking...) És rengeteg helyen van angol nyelvű előszűrés ahol egy ilyen bemutatkozással elbuksz.
2014. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!