Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ügynökségen keresztül vagy...

Ügynökségen keresztül vagy egyedül?

Figyelt kérdés
Nyártól aupair-ként szeretnék dolgozni Angliában,de nem tudom,hogy merjem-e egyedül bevállalni,vagy valamilyen ügynökséggel próbálkozzak,aki segít. Most utánaolvastam az interneten és sokan azt mondják,hogy az ügynökségek csak átvernek,vagyis lehúzzák a pénzt... Úgyhogy most elbizonytalanodtam...pedig eddig úgy gondoltam,hogy ügynökségen keresztül intézem. Szerintetek?
2014. márc. 31. 19:22
 1/1 anonim ***** válasza:

én azt olvastam h azért jó ha ügynökségen keresztül mész, mert tudsz családot váltani rövid időn belül.

pl ha kimész és egy hónap múlva kiderül h a család ahova küldtek eléggé kihasznál téged, és kb csicskáztat, akkor nyilván ott akarod hagyni őket. az ügynökség gyorsan tud neked másik családot, ügynökség nélkül meg nehezen találsz másikat és jobbat.

szerintem maradj az ügynökséges elképzelésnél, főleg ha itthonról indulsz.

ha kint élnék már angliában és esetleg lenne lehetőségem előre megismerkedni rendesen a családdal, akkor bevállalnám.

2014. ápr. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!