Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ti milyen nyelveken szeretnéte...

Ti milyen nyelveken szeretnétek megtanulni?

Figyelt kérdés

Nekem van egy teljes listám, hogy mit szeretnék, csak az olyan sok, hogy képtelenség. Mindegy, próbálkozom:)

L



2014. ápr. 17. 12:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Angolból jelenleg C1 szinten vagyok, C2-re szeretném magam fejleszteni, hogy nagyjából csak az akcentusom árulkodjon arról, hogy nem ez az anyanyelvem. Spanyolból olyan B1-B2 között vagyok, év végére tervezem a C1-es nyelvvizsgát, de a végső cél abból is C2 lenne. Portugálból középfokom van, abból szeretnék felsőfokot a spanyol után. Németből pedig szintén középfokom van, abból megelégednék azzal, ha tényleg olyan szinten lennék, mint amiről a papírom szól (jelenleg megszólalni sem tudok:S). Ha ezekkel megleszek, még szeretnék oroszul megtanulni, úgy hogy a Mester és Margaritát eredeti nyelven el tudjam olvasni, és értsem is. Kb. ennyi. Ja, és magyarból még nagyobb szókincs, sokszor nem jutnak eszembe kifejezések:S
2014. ápr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!