Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felvettek egy gimnázium német...

Felvettek egy gimnázium német tagozatára! Második nyelvként az angolt fogom tanulni. Angolt általánosban is tanultam. Kérdés hogy fölvegyem e a franciát harmadiknak?

Figyelt kérdés
Elősször oroszt akartam harmadiknak,de azt nem indítanak! Nehéz a francia?

2014. ápr. 26. 10:43
 1/9 anonim válasza:

Az csak tőled függ.Ha tudsz rá még több időt rászánni,akkor simán.

De 3 nyelvet egyszerre tanulni?Nagyon hardcore-nak kell lenni nyelvekből ehhez.

2014. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Általánosban kettőt tanultam( angol német) pedig. Hat nem tudom idáig nem volt velük gondom, sőtt még kedvelem is mint tantárgyakat! Igazából az érdekelne, hogy mennyi időt kell pluszba rászánni. Eddig kb naponta 10 percet foglalkoztam a nyelvekkel. Németből heti 2, angolból heti 3 órám van:)
2014. ápr. 26. 12:58
 3/9 anonim válasza:
Ez is tőled függ,van valami egyéb elfoglaltságod?
2014. ápr. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából délután a tanulás on kívűl nem sok érdemlegeset csinálok. Tv számítógép stb. Blefér az időmbe
2014. ápr. 26. 17:12
 5/9 anonim válasza:
Akkor nyugodtan.
2014. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem vedd fel. Ha jó a nyelvérzéked, akkor nem okoz gondot, tapasztalatból mondom. Időd is van, úgyhogy simán. Manapság a nyelvtudás rengeteget ér, főleg ha minél több nyelven beszélsz.

Úgyhogy hajrá!;)

2014. ápr. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem lehet felvenni mert nyelvi specre megyek. Egyébként felvettem volna több mint valószínű
2014. ápr. 30. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Esetleg magánban még tanulhatod valahol vagy nyelviskolában, ha nagyon szeretnéd.
2014. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elég lesz két nyelv (egyszerre)
2015. febr. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!