Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam írásbeli fellebbezés?

Dexam írásbeli fellebbezés?

Figyelt kérdés

A tavaszi vizsgaidőszakban voltam komplex vizsgára. A közzétett eredmény szerint az szóbeli sikerült, és az írásbeli szövegértés részénél is meghaladtam a minimális 60%-ot. Sajnos a szövegalkotás feladatrészt teljes egészében értékelhetetlennek titulálták, amit abszolút nem értek.


Túlléptem ugyan a levélnél meghatározott szómaximumot, de a vizsgaleírás szerint ez megengedett. A megadott szempontok alapján dolgoztam ki a feladatot, a végén pedig nem tüntettem fel a nevemet sem, és más eget rengető hibára sem emlékszem.


A szövegalkotás vizsgarész alatt olyan problémám keletkezett, hogy teljesen összezavarodott az időérzékem, mivel nem volt egyetlen óra sem a teremben, így fogalmam sem volt arról, mennyi idő telt el, s mennyi van még hátra a vizsgából. A második fogalmazási feladatot éppen ezért sajnos nem sikerült befejeznem.


Úgy gondolom a teljesen kidolgozott levél értékelését nem zárhatja ki a második feladat hiányos teljesítése.


Nem értem az okot és megfelelő magyarázatot szeretnék, mert bízom a vizsga sikerességében. Újraértékelésért pedig nem szeretnék fizetni, mert nem ilyen jellegű a problémám.

Mi lehet a teendő ez esetben?


2014. máj. 24. 01:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Na, mondtam én, hogy mindkét feladat kell nekik. Ez minden vizsgán így van (vagy meg van szabva a százalékos teljesítés minimuma). Sajnos arra sehol nem adnak nyelvvizsgát, ha valamit nem teljesítesz.


Az viszont való igaz, hogy ennek így, ahogy van, magyarul benne kellene lennie a vizsgaszabályzatban.

2014. jún. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!