Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Alapfokú szóbeli angol nyelvvi...

Alapfokú szóbeli angol nyelvvizsgára gyakorlás érdekel valakit?

Figyelt kérdés

Május elején írásbeliztem, és most meg kellene nyomnom a szóbeli részre való felkészülést, de borzasztóan nem megy. Heti egy óra a tanárral, akihez járok kevés; a különféle levelezős, beszélgetős oldalakon egyrészt meg sem értem a tagokat (pl. egyiptomiakat, oroszokat), másrészt meg ott nem lehet jól gyakorolni a témaköröket, amik a nyelvvizsgán előkerülhetnek (mert ki a fene akar kötetlenül arról beszélgetni, hogy hogy veszel ruhát egy üzletben?).

Szóval a kiejtésem nem túl jó, a szókincsem is hagy némi kívánnivalót maga után, a nyelvtant meg meg sem említem, de ha ezek ellenére mégis van valaki, aki hasonló cipőben jár, és van kedve skype-on gyakorolni az angol beszédet, az írjon.


Megelőzve a perverzek érdeklődését: 32 éves pasi vagyok.



2014. jún. 9. 13:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!