Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legnehezebb nyelvvizsga?

Melyik a legnehezebb nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy kinek ez-kinek az a könnyebb-nehezebb, de átlagba , melyik a legnehezebb nyelvvizsga? És tudnátok a EuroExamről véleményt mondani? + A Telcről azt hallottam nevetségesen könnyű, semmit nem ér szinte a papír ezért amit ott kapsz? Ez igaz?

2014. jún. 9. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
A cambridge a legnehezebb. A TELC úgy tudom régen volt nagyon könnyű, már jó pár éve megnehezítették. EuroExamról csak jókat hallok, a a beszéd meg a magnó megy jobban, akkor az jó választás lehet.
2014. jún. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Amelyik ér valamit: Cambridge, TOEFL, IELTS. Mindezek ellenére a TOEFL nem volt nehéz.
2014. jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Attól függ mit értesz érték alatt, itthon munkakeresésnél teljesen mindegy, hogy neked éppen ecl vagy telc középfokod van. Cambridge esetében is általában a cpe nyelvvizsgát kérik a külföldi egyetemek, ami a c2-nek felel meg. TOEFL-t pedig csak akkor éri meg csinálni, ha valahova konkrétan kérik, mert ha jól tudom, azt még honosítani is kell.

Ha csak pluszpontok miatt kell a felvételihez és egyáltalán nem tervezel külföldön dolgozni vagy tanulni, akkor azt a vizsgát válaszd, ami neked a legkönnyebb.

2014. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Vas Tímea ***** válasza:

Ez segíthet a döntésedben


https://www.youtube.com/watch?v=Z02pesxjt6s

2014. jún. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nyelvtől függ...

Angolból a TELC olyan közép kategóriás, onnan a legjobb a Cambridge és a TOEFL.

Németből viszont nagyon gáz a TELC, talán a leggyengébb. Abból a legjobb a Goethe és a BME.

2014. jún. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

angolrol van szo :)

koszonom az eddigi valaszokat, ugy tunik a EuroExam mellett dontok :)

Spanyolbol esetleg tud valaki segiteni nyelvizsga-temaban?

2014. jún. 13. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!