Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mik a tapasztalatok az Euro-ny...

Mik a tapasztalatok az Euro-nyelviskoláról? Jól tanítanak, barátságos?

Figyelt kérdés

www.euro-nyelviskola.hu


Személyes tapasztalatok érdekelnének!



2014. jún. 20. 11:45
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a megosztott tapasztalatokat, mindenkinek megy a zöld. :)
2014. aug. 12. 11:47
 22/23 anonim válasza:
0%
Sziasztok, ide is beírom a friss véleményemet, hogy minél több emberhez eljusson! Senkinek sem ajánlom őket, a tanárok, akikkel találkoztam, azok nagyon kedvesek és segítőkészek, előttük tényleg le a kalappal, hogy ilyen körülmények között is megpróbálnak színvonalas oktatást nyújtani, de az Euro Nyelviskola, mint szervezeti egység, egyszerűen tragédia! Ne tévesszen meg senkit az olcsósága, mert annyit is ér! Szóval költsétek bármi másra a pénzeteket és az időtöket, csak az Euro Nyelviskolára ne!!!
2016. febr. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Egy még frissebb velemeny.. Az előttem szólóval tökéletesen egyetértek, egy nagy kalap sz a r az egesz!! Mennyi mindent tudtam volna venni a tanfolyam díjából:(:Dd az olcsó húsnak híg a leve itt tökéletesen ervenyesul!!
2016. okt. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!