Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felvidéki magyarok, hogy...

Felvidéki magyarok, hogy tanultatok meg anyanyelvi szinten szlovákul?

Figyelt kérdés
Én is felvidéki vagyok, de nem tudok anyanyelvi szinten szlovákul, de szeretnék megtanulni. Érteni értek mindent, beszéddel vannak gondjaim. Egy bizonyos szinttől nem tudok feljebb lépni, ráadásul egy ideje nem vagyok olyan környezetben, ahol szlovák emberek lennének, így még inkább kopik a tudásom. Tanácsok?

2014. jún. 27. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanács habár nem ezzel kapcsolatban:


Tanulj tovább MO-n és hagyd szlovákiát a szlovákoknak.

2014. jún. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicsky ***** válasza:
82%
Egy nyelvet ha beszélni akarsz, akkor a beszédet kell gyakorolni. Ehhez beszélgető partnerek kellenek. Ha a közelben nincsenek, akkor marad pl. a Skype.
2014. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Beszélj szlovákokkal, még akkor is ha nem vagy olyan környezetben. Nézz szlovák tv-t, hallgass szlovák rádiót. Nekem a tv nagyon jól bevált. Sokkal jobb lett a szókincsem tőle.
2014. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!