Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan lehet leghatékonyabban...

Hogyan lehet leghatékonyabban felkészülni angol érettségire?

Figyelt kérdés
Azt sem tudom hova kapjak annyira szeretném, hogy jól menjen. Szavakat, kifejezéseket tanuljak, fordítsak, filmeket nézzek, feladatokat oldjak meg vagy mi lenne a legjobb. Ami kevésbé időigényes és mégis hatékony, amivel nem csak elpöc.sölök órákat a semmire... Őszi érettségi.
2014. júl. 11. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk csináld meg időre az eddigi érettségiket...

Ha bő a szókincsed akkor nem lesz gond egész vicces az egész én egy percet nem tanultam 9-óta angolra és 83% lett...

2014. júl. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Mihez képest bő, akitől tanultam lány, ő kevesebb szót ismert, de mégis tud folyékonyan, helyesen beszélni, én meg nem. Bár nem biztos, hogy érettségire az a tudás kell, mint amikor kint él valaki és úgy tanulja, olyat is hallottam, hogy anyanyelvű angolok sem beszélnek helyesen.

Van értelme filmeket nézni ha alig értek valamit, poénokat pl. nem is. Javulni fog pár hónap alatt?

2014. júl. 11. 17:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Javulni fog. Ha nagyon nem érted, nézz olyan filmeket, amiket már ismersz, vagy először angol felirattal, utána anélkül. De ez milyen vizsga lesz, mert előrehozott nem lehet.
2014. júl. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
Középszintűre sehogy, az egy semmi szint. Az emelt szintre meg vannak nagyon jó direkt erre felkészítő tanfolyamok. Meg csináld az előző érettségiket ezerrel.
2014. júl. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha annyira semmi szint lenne akkor mindenki 90% felett érettségizne belőle...
2014. júl. 12. 11:17
 6/7 A kérdező kommentje:
Érettségiztem már egyszer, de most javítani szeretném a pontszámaim.
2014. júl. 12. 11:19
 7/7 anonim ***** válasza:

első vagyok,

Az én angol tudásom onnan ered, hogy 12 éves koromtól angol mmorpg-ken játszom, angol felirattal nézem az animéket illetve a mangát is angolul olvasom...

2014. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!