Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy tudok jól megtanulni...

Hogy tudok jól megtanulni angolul?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok és tanulok az iskolába angolt de sokan mondják ,hogy úgy könnyű megtanulni a nyelvet ha kimegyek külföldre. Hogyan tudnék itthon is jól megtanulni angolul? Olvassak angol könyveket és nézzem angolul a filmeket?

2014. júl. 26. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na ez egy jó módszer amit írtál. Olvass pl Harry Pottert, az érthető, de olvashatod a BBC news honlapját is, sok érdekes dolog olvasható itt, főleg a science témakörben ( [link] Ha van angol tv csatornád, azt is nézheted, nem baj, ha nem értesz meg mindent, csak elég, ha globálisan megérted a mondanivalót. Nekem itthon van egy angol hírcsatormán, azt szoktam nézni, eleinte alig-alig értettem meg valamit, most viszont már szinte minden egyes szót. De ezt ne úgy képzeld el, hogy egész álló nap nézni kell, elég ha hetente rááldozol egy félóra-órát.

Ha ezt csinálod suli mellett, akkor úgy gondolom, nem lesz gond.

2014. júl. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképpen kipróbálom.
2014. júl. 26. 19:42
 3/4 Tgeenay ***** válasza:
Ha nagyon nem írtad amit #1 leírt akkor kipróbálhatod az angol szinkronos meséket / animéket.Én utóbbit jobban kedvelem,és könnyű őket megérteni mert végtére is gyerekeknek készülnek.
2014. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tgeenay ***** válasza:
érted*
2014. júl. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!