Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet érdemes tanulni...

Milyen nyelvet érdemes tanulni az angolokn kívül?

Figyelt kérdés
Spanyolra vagy németre gondoltam. Melyik keresettebb? Vagy válasszak inkább valami ritkább nyelvet?

2014. aug. 3. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyat válassz, ami vonz, mert felnőttként nagy eltökéltség kell egy nyelv elsajátításához, és nem elég annyi, hogy "ez éri meg".
2014. aug. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A spanyol érdekelne. Csak attól tartok azzal nem mennék semmire. A németet meg azért tanulnám, mert megéri, hiszen keresett nyelv. Csak azt meg nem igazán szeretem, sőt...
2014. aug. 3. 14:28
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minden nyelv keresett valamennyire. De mivel nem írsz arról, mit is kezdenél magaddal, így szerintem egyszerűen válaszd, amelyik tetszik.
2014. aug. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Németnek inkább műszaki területen van jelentősége, spanyolnak a logisztika és turizmus terén.


Ha jól tudsz angolul a következő nyelvet érdemes az alapján választani, hogy neked melyik tetszik.


Tudom, hogy a német érné meg jobban, de spanyolul tanulok mert az tetszik.

2014. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez sok mindentől függ, pl. hogy melyik országba akarsz dolgozni, meg hogy milyen területen, hisz hiába beszélnek a világon 4x annyian spanyolul, mint németül, ha nem meglepő módon Németországba kicsit elterjedtebb a német, mint a spanyol.
2014. aug. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Németet és franciát ajánlom:)
2014. aug. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4eshez még hozzátenném az olaszt. Szerintem hallgass meg néhány filmet vagy sorozat epizódot és amelyik megtetszik, azt válaszd, mivel ha azt választod amelyik nem tetszik nehezebben fog menni a tanulás. Szerintem.
2014. aug. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!