Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van-e esélyem alapfokú államil...

Van-e esélyem alapfokú államilag elismert eszperantó nyelvvizsgárra önszorgalomból felkészülni 3 hónap alatt?

Figyelt kérdés
melyik vizsgát válasszam? és melyik könyvet?
2010. jan. 12. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarsz alapfokúra menni? Amúgy elég nehéz egy nyelvet egyedül megtanulni.Az eszperantó viszont elég könnyű nyelv. SZóval nem tudom.
2010. jan. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért akarok, mert nagyon hamar szükségem van rá. és azt hallottam, hogy ezt könnyű megtanulni
2010. jan. 12. 20:13
 3/5 anonim ***** válasza:

-Van-e esélyem alapfokú államilag elismert eszperantó nyelvvizsgárra önszorgalomból felkészülni 3 hónap alatt?


Bőven van.


-melyik vizsgát válasszam?


Mivel csak az Origón lehet eszperantó nyelvvizsgázni így sok választási lehetőséged nincs.


-és melyik könyvet?


Ha csak alapfokú kell azt a netről is megtudod csinálni, de tényleg pénzkidobás, inkább középfokúzz.

Arra Szilvási László: Sikeresen az eszperantó nyelvvizsgáig. Ez Tk, munkafüzet + CD

2010. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Te esetleg próbáltad már?

és önszorgalomból, tehát tanár és tanfolyam nélkül is van esélyem? napi ráfordított órák minimuma?

2010. jan. 12. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Ige, középfokúztam, 3 hónap alatt tanultam meg, napi 1 óra, de volt, hogy csak 15-20 percet.
2010. jan. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!