Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » 2 hónap alatt el lehet intézni...

2 hónap alatt el lehet intézni egy alapfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy tanulással és a vizsgával és eredménnyel együtt úgy hogy régen tanultam, de már elfelejtettem? Melyiket érdemes francia vagy német?
2011. febr. 4. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
azt nem tudjuk, hogy melyikből mennyit tudsz. Nyelvvizsga nincs mindig, tehát jól utána kell járni, hogy mikor hová mehetsz és az utolsó pillanatban már nem fogsz tudni jelentkezni sem rá. A szóbeli és az írásbeli között eltelhet akár 2 hét is, ezt is számold bele a 2 hónapba. El lehet, ha csak ismételned kell, de új dolgokat tanulni nem, vagy ha egész nap ezzel foglalkozol és van alap, amire építkezhetsz. Viszont ha fontos (mondjuk pontszám miatt), hogy mindenképp sikerüljön, akkor lehet, hogy több időt adnék magamnak, mint 2 hónap.
2011. febr. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom a francia milyen, de a németről vannak tapasztalataim az elég húzós nyelv. Szerintem azzal próbálkozz amelyiket esetleg jobban szereted/szívesebben tanulod, vagy jobban tudtad.
2011. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapfokút simán, a francia szerintem annyira nem nehéz, kb. olyan, mint a német. :) Mármint ugyanúgy van ragozás, kül. nemű főnevek stb...
2011. febr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És melyik könyebb? Én azért szavazok a franciára, mert ott csak két nem van, a németben meg három.
2011. febr. 5. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!