Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit jelent az "újrakezdő"...

Mit jelent az "újrakezdő" nyelvkurzus az egyetemen?

Figyelt kérdés

Szeretnék német újrakezdő kurzust felvenni. A gimiben úgy, ahogy tanultam 4 évig németül, egy kezdő németes csoportban, de az utolsó évben már a tanárnak se volt kedve tanítani, és abba maradt az én tanulásom is...

Pár mondatot beszélek németül, meg ha feleleveníteném, akkor lehet, hogy eszembe jutna pár igeidő, de az a helyzet, hogy olyan semmilyen a nyelvtudásom...

Felvegyem így a kurzust vagy ne? Kik vesznek fel ilyen újrakezdő kurzusokat?



2014. aug. 18. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak indítják, akik már valamikor tanultak németet, de konkrét tudásuk nincs. Alapvetően nulláról kezdik az oktatást, de gyorsabban haladnak mint egy kezdő csoportban.


Ha nincs szintfelmérő biztos lesz pár nagyon eltévedt ember a csoportban, akik vagy nem tudják követni az anyagot, vagy halálra unják magukat, mert már tudják az anyag nagy részét.


Elmondottak alapján pont neked való, de ne ijedj meg ha az előbb említett diáktársakkal fogsz találkozni, ők harmadik héten már úgyse lesznek.

2014. aug. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kb az olyanok, mint te.


Én is vettem fel egyszer egy ilyet, igaz nekem volt nyelvvizsgám is, de egyáltalán nem volt biztos a tudásom, nem mertem egy haladók bevállalni. A helyzet az, hogy nagyon hamar "visszajött" a tudás, bele kellett rázódni, aztán már unalmas volt a csoport. Többen voltak olyanok, mint te az elmondásod alapján. Szóval szerintem jó lenne neked.

2014. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha régen nem ment most se fog
2014. aug. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!