Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan érjem el, hogy ne...

Hogyan érjem el, hogy ne érezzem magam rossznak a tanult idegen nyelvből? (tanuláson kívűl)

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 01:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

úgy érheted el, ha fejlődsz benne.

nem tudom, milyen nyelv, de azt látom, hogy van internetkapcsolatod. a youtube-on, vagy valahol keress az adott nyelven videókat, és hallgasd őket, akár pakolás vagy tornázás közben, akkor is, ha nem érted.

és minden nap szánj emellett egy fél órát vagy egy órát az ismereteid bővítésére, pl. szövegolvasásra, szótározásra.

2014. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

menj ki abba az országba, aminek a nyelvét tanulod :) én mikor kint voltam Angliában, alig mertem beszélni mert Manchester-Liverpool környékén már van egy kis tájszólás és nehezebben érthető, de mindenki hiperaranyos volt, dicsértek hogy milyen jó az angolom :D


egyébként meg írj, olvass, hallgass sokat. nézz angol szinkronos, angol feliratos filmeket/sorozatokat, koncentrálj az angol dalszövegű számok megértésére, ha van rá lehetőséged akkor gyakorold valakivel a beszélgetést, játssz angolul játékokat.

2014. aug. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.:)


" de azt látom, hogy van internetkapcsolatod.":D::D:D Igen,az van.:D


A kimenés nem megoldható pénz és hely miatt.

2014. aug. 19. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!