Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kérem, aki tud spanyolul...

Kérem, aki tud spanyolul fordítsa le nekem! Van itt olyan aki jól tud? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés

Ezt:

Olvasd el kérlek! Te és Daniel vagytok a kedvenceim! Már régóta szeretnék én is Mexikóban telenovellában szerepelni, akárcsak te! Imádlak titeket! Mindig rólatok álmodozom, tudd, hogy szerencsés vagy! Sok dolog miatt, nem csak azért mert színésznő vagy!!!! De azt sajnálom, hogy elhagyod Mexikót és az Egyesült Államokba akarsz menni, szerintem nagy tehetség vagy! Nincs nálam nagyobb rajongód ahogy Danielnek sincs!!



2014. aug. 21. 16:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Te pido de leerlo! Tu y Daniel son my favoritos! Desde mucho tiempo quisiera protagonizar en una telenovela mexicana como tú también! Adoro ustedes! Estoy sonando siempre de vos. Tienes que saber que tu tienes suerte de muchás cosas no solo del hecho que tu eres un actriz. Lo que me siento es que tu dejas Mexico y vas a mudar por los EE UU. Según de mí eres un gran talenta. Ni tu ni Dani hay ningún mas grande fan como yó.
2018. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!