Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen francia nyelvvizsgát...

Milyen francia nyelvvizsgát érdemes csinálnom? (Lent. )

Figyelt kérdés

Felsőfokról lenne szó, Budapesten. Gondolkodom a Francia Intézet nyelvvizsgáján, mert az ha jól tudom nemzetközileg elismert. Illetve a Corvinusén is, viszont az a helyzet, hogy gazdasági szókincs is kéne, mert közgazdász vagyok. Szóval ha csinálnék egy Corvinusos gazdasági szaknyelvi felsőt azt elfogadnák máshol is? Mármint, ha később esetleg recepción dolgoznék vagy vmi, és felsőfok kell, akkor a szaknyelvit is elfogadják? Csak mert ha jól tudom, a szaknyelvi nagyon rámegy a szaknyelvi szóanyagra, s félek máshol kérnék hogy általános felsőt is csináljak. Viszont az is lehet, hogy külföldre költöznék, ezért talán nemzetközi lenne jobb. :/

Bocsi, ez kicsit össze-vissza lett. Köszi előre is a tippeket! :-)



2014. aug. 23. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl. BME v. Origo
2016. jún. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De jó a Corvinus-os is
2016. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvan a középfokúd?
2016. jún. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!