Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsga szóbeli 2 nap...

Nyelvvizsga szóbeli 2 nap múlva. Nagyon izgulok, megoldás?

Figyelt kérdés

Egy hete aludni sem tudok rendesen, ha izgulok akkor teljesen leblokkolok és semmi nem jut eszembe.

Valaki azt javasolta, hogy előtte igyak megy egy felest :D (elmúltam már 18:))

A gondolj arra hogy sikerülni fog, csoki, mély levegő, sosem jött be sajnos :S


2014. aug. 25. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj. Nagyon fogsz izgulni, akármit iszol/eszel/csinálsz. Én halál nyugodt ember vagyok, semmin nem parok, de a szóbeli előtti 2 órában az egész béltartalmamat kif.stam, annyira izgultam. De ahogy hallottam a nyelviskola WC-jében, nem én voltam az egyetlen :P Amint belépsz, próbálj meg arra gondolni, hogy ha tudod, úgyis átengednek, ha meg nem tudod, akkor akármit csinálsz, úgyse fog menni. A lényeg, hogy próbálj lazítani OTT, és a váróteremben.
2014. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egy héttel nyelvvizsga előtt folytonosan rossz álmok gyötörtek, izgultam, bárki bármit mondott, nem tudott megnyugtatni. Aztán amikor beléptem a terembe, mintha kicseréltek volna. Mindent beleadtam (vagyis csak 92%-ot.:D). Remélem te is visszazökkensz a normál kerékvágásba, amint belépsz a vizsgaterembe. Sok sikert! :)

Annyi tanácsot adnék, hogy ezt a 2 napot most már csak pihenéssel töltsd, ne tanuld a témaköröket, mert úgysem hagyják, hogy elmondd az előre betanult mondatokat. Ha most rátanulsz a mostani tudásodra, akkor elhomályosíthatják az eddigi tudásodat a stressz alatt megtanult dolgok. Nyugi, menni fog, nem ismerlek, de remélem sikerül!

Mindent bele!


Ui. szegény első, nem lehetett egy pozitív élmény.:S :)

2014. aug. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én sose voltam szóbelin izgulós, de amik segíthetnek abban,hogy kicsivel könnyebb legyen:

-Előző este gondolj arra,hogy holnap ilyenkorra már magad mögött tudhatod az egészet.

-A vizsgáztatók segíteni akarnak neked, hagyd nekik.

-Az egész 15 perc össz-vissz. Tényleg megéri emiatt parázni?:D

-Miután letudod,minden könnyebb lesz, nagy levegő,és hajrá! :D

Sok sikert a nyelvvizsgához! Milyen fajtára mész,ha megkérdezhetem?:D

2014. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Üzleti német közép

2014. aug. 25. 21:13
 5/14 anonim ***** válasza:
Na hogy ment? :)
2014. aug. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem valami jól, illetve nem úgy ahogy szerettem volna.

A két választható téma nagyon nehéz volt, nem olyan amire a könyv felkészített.

Sok nyelvtani hibám volt, amit írásban nem ejtenék meg, csak ott gyorsan kellett reagálni és az izgulás :/

A vizsgáztató nőnek se lehettem túl szimpi, volt hogy kijavította a nyelvtani hibáimat és nem volt segítőkész.

Volt, amit nem értettem de összességében sokat beszéltem.

Egyedül az utolsó feladat, a szituáció ment jól, ott meg is jegyezte utána, hogy na a végére belejöttem.

Nem hiszem hogy átenged, köszi az érdeklődést :)

2014. aug. 29. 12:21
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért még ne add fel, reméljük megadja. :) Mikor derül ki? Sokat kell még várnod? :)
2014. aug. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Szept 18, kiírhatom ide majd az eredményt, ha érdekel :)
2014. aug. 29. 13:34
 9/14 anonim ***** válasza:
Én kíváncsi vagyok, de csakis akkor írd ki, ha szeretnéd.:)
2014. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is kíváncsi vagyok, ha szeretnéd kiírhatod majd :)
2014. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!