Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul jól tudok? NAGYON...

Spanyolul jól tudok? NAGYON FONTOS!! Fordítja már le nekem valaki, komolyan fontos! Ezer hála

Figyelt kérdés

Ezt:



Ne jelöljetek már!


És ezt(mert nem jött válasz-.- pedig ez nagyon fontos:///) :


5 dolog amit utálok!


Első:

Mikor egy helyiségben vagy, mondjuk a nappaliba, és kimész valamiért, mondjuk egy pohár vízért vagy egy könyvért, és mikor visszamész a nappaliba, az aki ott van megkérdezi:"Visszajöttél"? Én meg nézek, hogy ezt most miért kell megkérdezni?Miért?Miért miért és miért?! Látja, hogy visszajöttem, nem? Felesleges kérdés! (Szerintem!!)


Második:

Beszélsz valakihez, az pedig nem figyel rád, mindig témát vált. Még ha nem is fontos a mondanivalód, legalább meghallgatna! Ez olyan bunkó dolog! Mesélsz mondjuk egy jó filmről, hogy jaj de jó volt benne ez a rész meg az a rész, vagy mesélsz valami számodra fontos dolgot, az meg közbevág, hogy "Hallod úgy fáj a hasam" Vagy "Úristen otthon hagytam a telefont".Szinte mindegy, hogy mit vág közbe, előbb hallgasson meg!!!! Szánalom.


Harmadik:


Mikor hangosan beszélnek, vagyis már szinte kiabálnak, és te meg majd megsüketülsz. Oly mindegy, hogy hol vagy! Vagy a buszon, vagy otthon, vagy az utcán! Jó, beszélgetni lehet, nem azért, de szinte ordítanak! ORDÍTANAK! Ki kíváncsi arra, hogy mikor szartál tegnap?! Vagy hogy mit ettél ma? Leszarják!!!


Negyedik:


Nos, vannak lányok, akik zabálnak, és utána sírnak, hogy kövérek! Ez mi?! Komolyan, megtudnád ölni a csajt! Legyen az bárki! Megkérdik "Szerinted kövér vagyok?" Ha azt válaszolod "Nem, nem vagy az", akkor meg "jaj, dagadt vagyok, tudom hogy hazudsz!" Te meg csak nézel. Jézus!


És végül az ötödik:


Amikor rálépnek a lábadra vagy meglöknek és nem kérnek elnézést! Jó, véletlen volt, de illő lenne bocsánatot kérni, nem? Szánalmas! De ilyen emberek mindig voltak, mindig lesznek! :D



2014. szept. 2. 14:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi ez, hazi feladat? :)
2014. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
az első amúgy nem fölösleges, nyelvészetben bezsédaktusnak hívják
2018. jan. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!