Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanátok angolra...

Hogy fordítanátok angolra azt, hogy. Én az xy iskolába azért jelentkeztem mert sok jót hallottam róla. És tetszik a francia nyelv és az angollal is többet szeretnék foglalkozni és nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 3. 20:32
 1/2 mNoémi válasza:

I go to xy I wanted to go to this school, because I've heard a lot of good things about it. I like the French language and I'd like to study more English and I'd like to take the exam.


Nem mondom, hogy 100%-ig biztos, hogy jó, de azért megpróbáltam. :))

2014. szept. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

I applied to the ..... high school ( or secondary school) cause I've heard a lot of good about it and I like the French language too. I'd like to learn more English too and at the end I'll want to take a language exam.


Igy:)

2014. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!