Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvet érdemes tanulni...

Melyik nyelvet érdemes tanulni amit megértenek Európában?

Figyelt kérdés
Természetesen angolon kívül.És miért??

2014. szept. 8. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Német. Az a második legelterjedtebb. Esetleg francia.
2014. szept. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Koszi es a spanyolt?

Azt halotam,hogy konnyu megtanulni.

2014. szept. 8. 18:56
 3/10 anonim ***** válasza:

valszeg könnyű, és nem is beszélik sokan Mo-n.

szerintem érdemes.

2014. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Spanyol főleg USA-ban, Közép- és Dél-Amerikában használatos. Spanyolország Európában elhanyagolható gazdasági erő, főleg amióta válság van, tehát ilyen szempontból egyértelműen német.
2014. szept. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az mindegy, hogy európában milyen erő, mert a multiknál állandóan keresik a spanyolosokat. és persze a németeseket is, de jóval több ember beszél németül, mint spanyolul, így a spanyolosoknak több az esélyük.
2014. szept. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%

A ma elérhető álláshírdetések az alábbiak alapján oszlanak meg ha az elvárt nyelvtudást nézzük:

44 % ANGOL

13 % NÉMET

02 % FRANCIA

01 % OLASZ


1 % alattiak:

0,7 % Spanyol

0.3 % Orosz


A számok és az általuk mutatott igény alapján Angol-Német-Francia vagy Angol-Német-Olasz lehet a nyerő.

2014. szept. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,sajnos nem tudom eldonteni melyik nyelvet tanuljam.
2014. szept. 10. 20:39
 8/10 anonim ***** válasza:

én két ritka nyelven beszélek, az álláshirdetések 0,00000000000000000001%-a szól ezekről a nyelvekről.

mégis mindig van állásom, és állandóan hívogatnak állásügyben.

2014. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lettem lepontozva? A Profession ajánlatai alapján számszerüsíthető az egyes nyelvek iránti igény. Senki nem szólta le a ritka nyelvet beszélőket, sőt tényleg keresettebbek is lehetnek. A kérdező javaslatot várt okkal megjelölve. Ennél racionálisabbat egy oktatásban lévő számára nehéz adni.
2014. szept. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

de itt kimaradt egy matematikai tényező, mégpedig, hogy hány, az adott nyelven beszélő ember van az országban. így annyira nem racionális, amit írsz, mert az arányok teljesen felborulhatnak.

amit mondasz, abból az következik, hogy mivel az állások 100%-hoz kell magyar nyelvtudás: akkor a legkifizetődőbb, ha a magyar nyelvtanra erősítünk.

2014. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!