Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek el angolt tanulni?

Hogyan kezdjek el angolt tanulni?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és az eddigi tanáraim még angolul sem beszéltek velem nemhogy tanítottak volna valamit. Sajnos érettségiig ugyanez lesz. Ezért szeretnék egyedül megtanulni angolul legalább középfokon. Régebben sok szót ismertem és egész jól megértettem magamat mindenkivel de mostanra inkább visszafejlődött az a csekély tudásom is.

Hogyan kezdjem el? Mit tanuljak? Hol gyakoroljam? Kérjek segitséget? Szerintetek? Van esetleg angol tanár itt aki tudna segíteni?


2014. szept. 9. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
a duolingo.com-ot ajánlom kezdetnek, de utána mindenképpen különtanár.
2014. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nézzél filmeket felirattal, később anélkül. Olvass könnyített olvasmányokat, szótározz is néha. De ne mindig. A nyelvtanra rengeteg magyarázat és gyakorlat van az interneten. Számítógépes játékokkal is jó szókincset lehet begyűjteni. A youtube-on vannak oktatóvideók.

[link]

[link]

[link]

2014. szept. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy büdös szót nem beszél angolul, fölösleges filmezni küldeni, avval se megy semmire.

Kérdező: keress különtanárt.

2014. szept. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szó nincs arról, hogy egy büdös szót nem tud, öt éve tanul.
2014. szept. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi mindenkinek!

Nem mondanám, hogy egy büdös szót nem tudok, mert azért ragadt rám sok minden és magamtól is sok szót megtanultam csak nem nagyon tudom használni :)

2014. szept. 10. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:

You tube

Learn English with Jennifer


Fizetős amennyiért mások tanítanak szerintem megéri:

Nyelvipercek.hu ha a szavak sorrendjét is tudni szeretnéd.

Egyszerű nyelvtani magyarázatok.

2014. szept. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2014. szept. 14. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!