Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvtanarok! Az okozhat...

Nyelvtanarok! Az okozhat problemat, ha tobb helyrol is elkezdem tanulni az angolt?

Figyelt kérdés

Tehat jarnek egy tanarhoz, akivel rendesen haladna az anyag, mellette duolingo is lenne, meg haverok is tanitanak, akik nem tanarok, de nagyon vagjak a temat.

vki szerinr zurzavar lenne a fejemben, tenyleg nem jo ez igy?



2014. szept. 11. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint nyomd végig a duolingo-val. Utána keress csak tanárt. Szerintem teljesen felesleges, hogy a legalapabb dolgokat tanár tanítsa. Pénzkidobás.
2014. szept. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél több helyről hallod a magyarázatot, annál jobb. A tanár megválaszolja a kérdéseidet, a duolingo gyakoroltat, a haverok meg az élőbeszédben tudnak segíteni. Egymást kiegészítik az információk, és szépen el tudod őket rendezni.
2014. szept. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: én se értem, h ez nevezzük csajszinak, miért mondja azt, h ha több helyről tanulok, akkor csak zűrzavar lesz a fejemben. Az egész oktatás ilyen sztem, főleg a felsőoktatás, h mindenhonnan kapod a sok összevisszaságot, amit talán az elején nem is fogsz fel rendesen, majd összeáll a fejedben a 3-4. év végére minden szépen. :) Meg, ha mindenkitől csak egy k. szót is megtanulok már az is több, mint a semmi sztem, bajom nem lehet belőle, össze nem zavarhat, főleg, ha nem tudok semmit. :D
2014. szept. 12. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Éppen azért mert nem tudsz semmit. Nincs egy felépített terv, ami alapján végigmész a nyelvtanon vagy a témákon. Már nyelvvizsga próbateszteket nézel a haverjaiddal, akik nagyon vágják a témát, de az igeidőkről meg a nyelvtanról fogalmad sincs, inkább azokat magyaráznák el. Nem betippelni kell a jó megoldást. Hanem elkezdeni az elején és megtanulni normálisan. Ha már lenne egy alapszintű tudásod, akkor jó dolog lenne, hogy több helyről jön az infó. De így ebből csak káosz lesz, nem nyelvvizsga.
2014. szept. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sztem ha azokat a teszteket elmagyarázzák nekem, h miért van, az is több, mint a semmi. Persze jobb, ha van egy felépített dolog, de sztem ártani nem ártok ezzel magamnak, míg nincs egy tanár, addig szuper jó így sztem, h mindenhonnan ragad rám vmi.
2014. szept. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!