Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki lenne olyan kedves...

Valaki lenne olyan kedves lefordítani? (olasz nyelv)

Figyelt kérdés

GRAZIE A TUTTI PER LE COSE BELLE CHE AVETE SCRITTO SOTTO AL VIDEO, MI DISPIACE SOLO CHE QUALCUNO ABBIA FRAINTESO IL MESSAGGIO. LE SCENE PURTROPPO RACCONTANO UNA CRUDA E INNEGABILE REALTÀ CHE COLPISCE MOLTI GIOVANI E NON, HO VOLUTO METTERLE IN VIDEO PER DAR MODO DI RIFLETTERE E PENSARE QUANTO INUTILE SIA UN GESTO SIMILE, LA VITA È BELLA, ANCHE QUANDO SOFFRIAMO PERCHÉ INTANTO STIAMO PROVANDO QUALCOSA, E SECONDA COSA OGNI SOFFERENZA CESSA DI VIVERE SENZA DOVER ARRIVARE A GESTI ESTREMI! #NOALSUICIDIO



egy reagálás lenne videoklipre ! (maga az előadótól)


aki lefordítja annak nagyon szépen KÖSZÖNÖM ! :)



2014. szept. 16. 16:21
 1/3 anonim válasza:

Köszönöm mindenkinek a kedves dolgokat, amiket a videó alá írtatok, csak azt sajnálom, hogy volt aki félreértette az üzenetet. A jelenetek sajnos egy kegyetlen és tagadhatatlan valóságot mesélnek el, ami sok fiatalt sújt. Azért szerettem volna belerakni őket a videóba, hogy lehetőséget adjak azon tanakodni és gondolkozni, hogy milyen haszontalan is egy hasonló gesztus. Az élet szép, még akkor is, amikor szenvedünk, mert legalább addig is érzünk valamit. #nemetazöngyilkosságra


Az utolsó részt ("SECONDA COSA OGNI SOFFERENZA CESSA DI VIVERE SENZA DOVER ARRIVARE A GESTI ESTREMI!") sajnos nem értem pontosan, de remélem a többi jó lett. :)

2014. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
értem köszi ! :) remélem lesz aki érteni fogja !
2014. szept. 17. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

A baj az, hogy a fordítani való teljesen tagolatlan - sehol egy pont... Így egy kicsit nehéz.


Az előttem szóló különben jól fordította. Az utolsó rész:


És egy második dolog: minden szenvedés elmúlik anélkül is, hogy végleges cselekedetekhez kelljen eljutni. # Nem az öngyilkosságra!

2014. szept. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!