Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan jobb angolt tanulni?...

Nology kérdése:

Hogyan jobb angolt tanulni? Magyarról angolra vagy angolról magyarra?

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyanyelvedrol egy idegen nyelvre. Viszont te mar eleg regen foglalkozol az angollal, hogy oda-vissza menjen:)
2014. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A kérdésed teljesen érthetetlen. Amennyiben fordításra gondolsz, hát egyik sem. Sose fogsz megtanulni egy nyelvet, ha fordítgatsz.
2014. okt. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Régóta foglalkozom... de a kifejezéseket azokat kevésbé értem meg :( Sőt nem mindig sikerül megtalálni a pont megfelelőt amire épp utal vagy gondol.
2014. okt. 18. 12:36
 4/8 A kérdező kommentje:
#2/3 néha szoktam csetelni is de ott inkább csak az alapszint mutatkozik meg.
2014. okt. 18. 12:37
 5/8 A kérdező kommentje:
*2/4
2014. okt. 18. 12:37
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj,hogy igazából angolról-angolra kéne,pontosabban én úgy gondolom,hogy a magyar megfelelője csak addig kell,amíg megtanulod a szót,de igazából a fogalmat kell az idegen szóhoz rendelni,nem a magyar megfelelőt. Tehát ha látsz egy tüzet,akkor angol módban az kell eszedbe jusson,hogy fire,nem az hogy tűz és ez angolul fire..
2014. okt. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most nézek egy angol filmet angol felirattal és külön megvan nyitva a magyar felirat is de néha olyan furán van fordítva... Szóval nem tudom melyik lenne a hatékonyabb.
2014. okt. 18. 16:28
 8/8 A kérdező kommentje:
egy úton akarok haladni nem mindig váltogatni... amelyik a legmegfelelőbb
2014. okt. 18. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!