Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan kezdjek neki a spanyol...

Hogyan kezdjek neki a spanyol tanulásnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ha megvan a Colores 1 könyv + munkafüzet, és egyéb PONS-os kiegészítő ( Nyelvtan 3 lépésben, szókártyák, szótár, igék könnyedén és nyelvtan könnyedén táblázat) akkor milyen sorrendben és hogyan tanuljam?

2014. nov. 3. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tanárt keresnék, és mondom ezt úgy, hogy én is önállóan indultam neki a spanyolnak szintén Coloresszel. Már az első órán megdöbbentem, hogy mennyi hülyeséget tudtam majdnem berögzíteni magamnak, annak ellenére, hogy az angolt például magamtól tanultam meg. Arról nem is beszélve, hogy még a legújabb kiadású Coloresben is rengeteg hiba van, rossz magyarázat, meg hülyeség, már rögtön a legelején is. Szóval, tanár, legalább hogy egy kicsit ráérezz a nyelvre.
2014. nov. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tanár sajnos nem lehetséges. Otthon kellene magamtól. De jövőre magyar-spanyol két tannyelvű gimi, ha felvesznek :)
2014. nov. 3. 18:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor addig szerintem inkább csak nézegesd, ne kezd el tanulni, mert tényleg nagyon "veszélyes", ha beragad valami hülyeség, mert azt utána az istenért sem tudod majd kipucolni a fejedből. És nem tudom, hogy csak nálam volt-e így, de spanyolból nagyon könnyen ragadt rám a rossz ragozás, meg a hülyeség (csak mert jobban hangzott, hogy caliente, mint a calienta például :DD).
2014. nov. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak már meglettek rendelve a könyvek :S De van spanyol csajom (anyanyelvű) majd ő kijavít :)
2014. nov. 4. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem kellenek oda nyelvkönyvek :DD!
2014. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát jó, de azért angolul tanulni a spanyolt úgy hogy sajátos angolunk van elég nehéz :D De megy a sok skype meg felolvasom neki a könyvet stb gyakorolni a kiejtést :) Elméletileg holnap jönnek meg a cuccok, hogyan kezdjek neki? :)
2014. nov. 4. 20:31
 7/7 A kérdező kommentje:
Irtam privátot, léci lesd meg :)
2014. nov. 5. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!