Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német szóbeli érettségi elött...

Német szóbeli érettségi elött állok válthatok ha meg bukok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne engem hogy ha meg bukok most a német pót érettségin megint akkor legközelebbin nem-e próbálkozhatnék angolból inkább mert az sokkal jobban megy én rontottam el hogy a németet választottam 12.be.Tudom hogy a törzslap kivonaton az áll hogy németből nem feleltem meg de ez olyan tantárgy,hogy lehet választani angol és német között na nekem a német nagyon nem megy pedig próbálkozok készülök rá,de ha esettleg nem sikerülne megnt ami remélem nem így lesz akkor harmadjára már nem németből szeretnék lehetséges váltani vagy már késő mert 12.be dönthettem utoljára?

2014. nov. 13. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem találok ilyet a kormányrendeletben (100/1997), de szerintem egy új érettségi vizsgaidőszakban új jelentkezést kell beadni, és az független a korábbitól, szóval szerintem választhatsz másik nyelvet. Legbiztosabb, ha az info@oh.gov.hu-n megkérdezed.
2014. nov. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha tanultad a suliban a másik nyelvet is, akkor valószínűleg megengedik
2014. nov. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mind a kettőt tanultam de a pót érettségi egy teljesen másik iskolában van más tanárokkal nem a régi iskolámban ez benne még a durva.
2014. nov. 13. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

És hányszor írod ki ugyanazt a kérdést?

Igen, választhatsz másik nyelvet helyette. Amilyen nehezen megy a magyar is, nem csodálom, hogy nehézséget okoz a német.

2014. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam ki kétszer mert nincs olyan kategória kérdések közt hogy érettségi csak ez a közoktatás nyelv tanfolyam vagy mi aztán lehet nem ide tartozik ezért meg kérdeztem egyébbe is.A helyes írás meg nem számít azt csak a legalja nézi.Tudsz írni meg olvasni?Ez a lényeg nem az hogy hogyan írod.
2014. nov. 13. 23:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem. Nagyon nem. És nagy szegénységi bizonyítvány legaljázni valakit, mert nem olyan igénytelen, mint te. Egyébként meg köszönöd, hogy válaszoltam a kérdésedre.
2014. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy talán azért írtad ki többször, hogy minél több válaszolónak szólhassál be. Attól még csak az maradsz, aki vagy. Ja és megbukni ciki, kezdjél tanulni.
2014. nov. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!