Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Akik voltak már Origo középfok...

Akik voltak már Origo középfokú nyelvvizsgán: a tesztnél hány pontot kell elérni minimálisan?

Figyelt kérdés

A honlapjukon azt írják, minden feladatnál 40%-ot, de a teszthez azt írták nincs minimum. Egy ismerősöm viszont azt mondta, ha a teszt nincs meg 60%,meg sem nézik a többit. Neki a tanára mondta.

Aki mostanában sikeres vizsgát tett,hány pontot ért el a tesztnél? Talán így kiderül, hogy is van a pontozás :)


2010. jan. 31. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igaz nem tettem sikeres vizsgát, de: tesztnél tényleg nincs minimum. Minél több pontot érsz el, annál jobb, mert a többi feladatnál el kell érni a 40% minimumot, de ha az egész írásbeli feladatsornál nem érted el a 60%-ot, akkor nem sikeres. Én minden feladatnál teljesítettem a minimum 40%-ot, de a 60% ismét nem lett meg...
2010. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megerősíthetem, tényleg nincsen minimum. Bnőm a tesztben azt hiszem 4 pontot ért el, és átment:D
2010. jan. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Végre ,,megvilágosodtam" :)

Elsőnek: sok sikert a vizsgához!

2010. jan. 31. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi, de Origóra többet nem megyek :)

Sok sikert Neked is!:)

2010. jan. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És a tesztben mennyi feladat van összesen?

(Ötven?)

2015. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még a teszt nem is a legnehezebb rész
2015. ápr. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!