Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Német szótanulás segítség?...

Német szótanulás segítség? Kérlek, ha engedi az időd segits! : )

Figyelt kérdés
Magamtól nem tudok szavakat tanulni ,mert nem tudom melyiket kéne stb..myelvtannal megvagyok : )Az lenne.a kérésem,hogy aki idetéved írjon nekem 10-20 szót ,ami szerinte hasznos és kell a mindennapi életben,németben járok iskolába:).

2015. jan. 4. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
szia! 10-20 szót, de inkább kifejezést naponta kellene tanulnod! javaslom, inkább szöveget tanulj meg, s abból a kifejezéseket, hisz úgy sokkal jobban megmarad!
2015. jan. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) kipróbálom
2015. jan. 4. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Hányadikba jársz?
2015. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Olyanokat tudsz, hogy "Danke" (Köszönöm)?

Talán az étekezések neveit tanuld meg pl. s Frühstück (reggeli)s Mittagessen (ebéd), s Abendbot (vacsora)

2015. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
9.es vagyok ,nem tettek vissza ,persze az alapok már megvannak (színek,irányok stb..)
2015. jan. 4. 14:22
 6/10 anonim ***** válasza:
Használj szótárt, úgy azért könnyebb
2015. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Használok:D :) ahogy írtam ,nem tudom ,hogy milyen szavakat tanuljak pl hetente 20szó ,de melyik legyen az a 20?:OO
2015. jan. 4. 15:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Talán témakörökre (tantárgyakra) bontva tanulj.

Egyik héten matekkal kapcsolatos szavak lehetnének, másik héten földrajzzal kapcsolatos szavak, aztán torna

meg amilyen tantárgyak még vannak (kémia, fizika)

2015. jan. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Meg a szavaid egy része azért legyen ige v. melléknév, szóval ne csak főneveket magolássz
2015. jan. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!ez a tantárgyas nagyon jó!:)
2015. jan. 4. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!