Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 70 nap alatt fel lehet készüln...

70 nap alatt fel lehet készülni középszintű angol érettségire úgy, hogy az jó sikerüljön? Vagy inkább történelem?

Figyelt kérdés

2013-ban érettségiztem, akkor az angolom 30 %-os lett. Azóta nem tanultam. Az érdekelne, ha intenzíven nekiállok akkor sikerülhet? Vagy halott ötlet?

Történelem kivitelezhetőbb lenne?



2015. jan. 4. 20:39
 1/1 anonim válasza:
Szia :) Szerintem 70 nap simán elég az angolra, előző érettségiket oldj meg, vagy vannak direkt erre felkészítő könyvek is, de le is lehet tölteni őket. A szóbeli tételek is fent vannak a neten, 10 összeszedett, értelmes mondat minden témához elég. Hallásértést is tudsz gyakorolni az előző érettségik megoldásával, vagy nézz angol nyelven filmeket, videókat angol felirattal. Az 5percangol.hu-n nagyon jó dolgok vannak, nézegesd, főleg a nyelvtani résszel legyél tisztában, illetve a levél formákat nézd át. Szerintem a törit is megpróbálhatod, ha az sem sikerült. Az egész forráselemzés, a többi meg ott van az atlaszban, a szóbeli szintén csak magolás. Remélem tudam segíteni, ha kell segítség az angol szóbeli tételekhez, írj privátba.
2015. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!