Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy fordítanám ezeket a...

Hogy fordítanám ezeket a mondatokat németre?

Figyelt kérdés

Ne haragudjanak hogy eddig nem írtam. Ezúton szeretnék boldog új évet kívánni. Velem minden rendben, mostanában nagyon sokat kell tanulnom. Már nem fogorvos hanem gyógytornász szeretnék lenni természetesen Németországban. Remélem önök is jól vannak. Mindig örömmel emlékezem vissza az itt eltöltött 1 hónapra. Hálás köszönetem mindenért.

Levelet kell írnom, és most kezdtem a németet ezeket a mondatokat valaki segítene lefordítani németre. Előre is köszönöm :)



2015. febr. 15. 16:43
 1/2 Ilona55 válasza:
Bitte entschuldigen Sie, dass ich erst jetzt schreibe. Hiermit möchte ich ein glückliches neues Jahr wünschen. Bei mir ist alles in Ordnung, neuerdings muss ich sehr viel lernen. Ich möchte nun nicht mehr Zahnarzt, sondern Heilgymnast werden, natürlich in Deutschland. Ich hoffe, es geht Ihnen auch gut. Ich denke immer mit Freude an den dort verbrachten einen Monat zurück. Herzliches Dankeschön für alles.
2015. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. febr. 21. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!