Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Gaál Ottó kreatív nyelv kezdő...

Gaál Ottó kreatív nyelv kezdő német?

Figyelt kérdés
Véleményekre, tapasztalatokra, sikerekre, kudarcokra, elért eredményekre lennék kíváncsi. Azt olvastam hogy sok benne a hiba. Én sajnos ezeket nem venném észre mert csak fél évet tanultam németül a gimiben. Szerintetek megéri megvenni? Ha ez nem, akkor mit ajánlanátok, mivel tudnék eljutni aránylag gyorsan középszintre? A kreatív nyelv tényleg elég önmagában a középfokhoz? Ha nem akkor milyen anyagokra lenne még mellette szükségem?

2015. márc. 1. 14:20
 1/4 anonim válasza:
91%

Nekem ebből a német középfok van meg.

Sajnos nincs elég időm, hogy mindennap elővegyem, mert még tanuló vagyok, viszont apukám ebből tanult meg középszinten németül, és ment ki dolgozni. Nem mondom, hogy ez a nyelvtudás elegendő volt, mert nyilván nem az, de idővel alakult, és mostmár tökéletesen beszéli a nyelvet.

Anyukám is ebből tanul, de ő tud angolul, románul, franciául, valamint tanult latinul és spanyolul is.

Neki is megy, de neki a nyelvvizsga nem célja.

Én nyáron szeretnék nyelvvizsgázni, és ennek segítségével fogok felkészülni, szóval szerintem érdemes megvenni.

Milyen Anyagokra lenne még szükség? Ha ezt bevágod más könyvek nem nagyon kellenek emellé, viszont ha tudnál német nyelvű könyveket/újságokat olvasni és filmeket nézni, nagyban megkönnyítené a dolgodat.

Sok sikert.

2015. márc. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi ( és bocsi hogy félig hasznost nyomtam a valaszodra csak telorol vagyok es véletlen ez ment zöld helyett :( )
2015. márc. 1. 18:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A kreatív németben tényleg nagyon sok hiba van.

Sok tapasztalatom nincs vele, mivel csak letöltöttem, hogy megnézzem miért dicsérik ezt a könyvet annyian, aztán már töröltem is ki. A módszer jó lenne csak nem jól van kivitelezve. Ha hasonló könyvet szeretnél, akkor a Asssimil nevezetű cégtől a Németül könnyűszerrel nevű könyvet ajánlanám.

2015. márc. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm utolsó, ment a zöld kéz ! Ugyan nem én kérdeztem, de engem is érint a téma.
2015. ápr. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!