Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen nyelvet tanulnátok 2....

Milyen nyelvet tanulnátok 2. -nak a helyemben? És hol, hogy ne menjen rá a gatyám is?

Figyelt kérdés
Első nyelvem angol volt, középfokút csináltam belőle, de kellene még egy. Mit javasoltok, mi legyen az? Ezen kívül németet tanultam, de csak 2 évig alap óraszámban, és nem igazán ment, nem erőltetném, ha nem muszáj. Olyan kellene, amiből minél hamarabb el lehet jutni középfokig, és esetleg hasonlít az angolhoz.
2015. márc. 5. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Holland, olasz, spanyol es Duolingoval....mivel tudsz mar angolul, igy valszeg megbirkoznal vele.
2015. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha spanyol érdekel irj rám megbeszéljük abban tudoks segíteni
2015. márc. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Carragher_x ***** válasza:
Talán a spanyol a legegyszerűbb angol után. A hogyanra én az önálló tanulást mondanám. Egyébként pedig ne a nyelvvizsga legyen a cél, az egy rossz cél, szóval az angolt is fejleszd tovább, használd, hogy valóban használható tudásod legyen belőle.
2015. márc. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!