Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Dexam középfokra egy hónap elég?

Dexam középfokra egy hónap elég?

Figyelt kérdés

16 vagyok, középiskolás, nyári munkára szeretnék össze kaparni egy nyelvvizsgát. A tanárom lát bennem fantáziát, csak az osztályom vissza húz és még vannak olyan részek amiket nem is vettünk..igaz segítene nekem a felkészülésben. a tavaszi vizsgára szeretnék menni, ami pontosan ápr. 25.

Mit gondoltok? én igazából nem erőltetném ezt (csak az idő és lemaradás miatt) és mennék később egy komolyabb vizsgára..



2015. márc. 12. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsgára bizonytalan tudással ne menj el. Lényegtelen a vizsga típusa, ha tudsz angolul az adott szinten, meg tudod csinálni. Ha úgy érzed nem állsz készen, ne fizesd be a vizsgadíjat és ne menj el, inkább várj még vele.
2015. márc. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ercsike04 válasza:
szia én most megyek április 25 én dexamra szolnokra ha te mész hova josz én is kicsit parázok bár már elég regota járok tanárhoz is
2015. márc. 31. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!