Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan készüljek fel otthon...

Hogyan készüljek fel otthon az emelt szintű angol érettségire?

Figyelt kérdés
Elővettem az előző évek feladatsorait és azokat próbálgatom megoldani, de valami más módszert tudna valaki ajánlani? Konkrétan mire fektessek nagyobb hangsúlyt?

2015. márc. 14. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Istenem, hát arra, ami nem megy! Mi honnan tudjuk, hogy neked mik a gyengébb pontjaid? Minden készség egyforma fontos, pontszámban is. A legjobb, amit tehetsz, a korábbi évek feladatai, végigcsinálva következetesen.
2015. márc. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát ha az én régi tanáraimra gondolok azok nem sokat tanítottak nekem, szóval a feladatok sem értek valami sokat... én ajánlom neked az 1000 question 1000 answer című könyvet. Egész jól és átfogóan belemegy mindenféle témába. :) ( Néhány vélemény picit fura benne, de attól még érdemes megvenni )
2015. márc. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!