Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ha filmet nézek, hogy halljam...

Ha filmet nézek, hogy halljam az idegen nyelvet, akkor hogy érdemes csinálni? Előtte nézzem meg magyarul és utána másnap idegen nyelven, vagy amit már láttam azt megnézhetem egyből?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan ajánlották, hogy ameddig nincs egy jó tanárom, és amúgy is, hogy gyakoroljak és ráálljon kicsit az agyam nézzek filmet olyan nyelven amit meg akarok tanulni.

Egyenlőre a lényeg, hogy csináljak valamit ami több a semminél.


A kérdésem: a filmet előző nap megnézzem magyarul, vagy az is elég ha valamikor régebben már láttam?


2015. márc. 22. 15:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek ebben a formában nincs sok értelme. Ha még semmilyen szinten nem tanulod a nyelvet, akkor nem lesz nagy előnyöd abból, hogy hallgatod, hiszen teljes katyvasz lesz az egész. Ahhoz, hogy ennek haszna legyen, már egy bizonyos tudásszinten kell állnod.
2015. márc. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!