Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Lefordítaná nekem valaki ezt...

Lefordítaná nekem valaki ezt a szöveget? Az iskolába kell. fontos.

Figyelt kérdés
En es a csaladom falun lakunk, egy kertes hazban. A csaladommal kenyelmesen elferunk itt, es orulunk annak, hogy nem a varosban lakunk, mivel falun nyugodtabb az elet, nincs zaj es kevesbe szennyezett a levego. Az utcarol egy nagy udvaron keresztul lehet bejutni a hazba, melyben negy szoba, egy furdoszoba, egy konyha, ket folyoso es egy kamra talalhato. Van egy nagy kertunk is, ahol zoldsegeket es gyumolcsoket termesztunk. En a kertben altalaban napozom, de osszel gyumolcsoket szedni es enni is szivesen szoktam.
2015. márc. 26. 18:45
 1/4 anonim válasza:
milyen nyelvre? xD
2015. márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi. Angolra :D
2015. márc. 26. 19:01
 3/4 anonim ***** válasza:
25%

You and me baby ain't nothin' but mammals

So let's do it like they do on the Discovery Channel

2015. márc. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
My family and I live in a village, in a house with garden. We fit there comfortably with my family (de szerintem jobban hangzik hogy It's very comfortable to live there - Nagyon kényelmes ott élni), and we are glad that we don't live in a city, because in the village the life is more calm, it's not noisy and the air is less polluted. From the street through the big garden we can arrive to the house, which has 4 rooms, a bathroom, a kitchen, two corridors and a pantry. We have a big garden too, where we cultivate vegetables and fruits. I usually sunbath in the garden, but in autumn I pick off the fruits and I eat them.
2015. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!