Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Március 28-án TELC angol...

Március 28-án TELC angol középfokos vizsgázók, hogy sikerült a vizsga? Szerintem a listening és a behelyettesítős nyelvtan nagyon nehéz volt

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 18:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

A listening nekem is picit nehéz volt:S Meg a levélre nekem kevés volt az idő. Vígan írdogáltam, majd 5 perccel a vége előtt összeszámoltam, és még csak 100 szó volt :DDD. Szóval végét kicsit elkapkodtam...


Te miket írtál az első és harmadik listeningre? (Persze ha emlékszel még, mert nekem ezen jár az agyam...)

2015. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A listening 3. feladatánál tippeltem. :(

A gap fill-es nyelvtan is durva volt nekem. Én most voltam életemben először nyelvvizsgázni, nagyon sokat gyakoroltam és készültem rá, mégis úgy érzem csoda lesz, ha átcsúszom. Pedig a többi feladattípus elég jól megy, de félek, hogy a nyelvtan nagyon lehúzza.

Elképesztő miket olvastam a levelekkel kapcsolatban is... nekem a levél mindig erősségem volt (eddig azt hittem) a tanárom kifejezetten dicsérte. Most sok embertől hallom, hogy nekik is jól ment, őket is biztatta a tanár, hogy szuper, erre vagy 0 pontot kaptak, vagy nem túl sokat. :O Kezdek megrémülni.

2015. márc. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

A listening valóban nem volt könnyű, de nem is volt nehezebb mint a tipikus telc gyakorló könyvekben lévő feladatok.

Ami szerintem is nehéz volt az a behelyettesítős nyelvtan két feladata. Az szerintem az átlag feladatoknál nehezebb volt, főleg úgy, hogy a végére már alig maradt rá idő.

Viszont a szóbeli témák szerintem megoldhatók voltak.

2015. márc. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ti miket irtatok az elso es harmadik listeningre? Persze ha csak emlekeztek :)
2015. márc. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én sajnos nem emlékszem... sztem kisebbfajta sokkot kaptam

nekem nagyon rossz volt, hogy a 3. feladat után semmi időt nem hagynak, azonnal le kellett tenni az íróeszközt

ha nem kell ennyire kapkodni, talán tudatosabban csinálom. :(

2015. márc. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ja az nálam is:D én csak a feladatlapon karikázgattam be, és gondoltam a végén a válaszlapra majd ráírom. aztán kapkodni kellett nagyon, remélem jókat jelöltem be :D
2015. márc. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem egész jól sikerült, szerintem a többihez képest nem volt nehezebb. Nekem ez volt az első, de remélem az utolsó is. Esetleg van rá esély hogy felkerül a megoldás vagy csak maga a feladatlap?
2015. márc. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Sikerult a komplex. :) Azt hittem nem lesz meg az irasbelim, szornyen nezett ki a levelem, annyira kapkodtam vele es azt hittem csak 1 oldalra lehetett irni... en bezsufoltam 1 oldalra es a vegen egy nagy grafit maszat lett az egesz... ugy voltam vele, hogy ezt ki sem fogjak javitani, mert annyi rosszat hallottam mar a telc level javito tanarairol... de 86%-ra ertekeltek, szoval megsem annyira szigoruak, ha kibogoztak az amugy is nehezebben olvashato irasomat. :)
2015. ápr. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is meglett :). Én is csupa rossza hallottam a levéljavításról de az enyém is 87% lett. Érdekes, hogy a szóbelim és az olvasás értés is pont ennyi lett, tizedre pontosan. A hallott értés 60% jobb mint gondoltam, ami nagyon rossz lett az a nyelvtan. Csak 55%%, itt azt hittem jobban sikerült. De a lényeg, hogy mindkét része bőven meglett :)
2015. ápr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nalam a listening es a reading lett ugyanannyi :D

A language elements part 1 nekem konnyu volt, a 2. viszont nehez, mar alig maradt ra idom, de meglepodtem, hogy 75% lett az a resz.

2015. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!