Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy érdemes dánt tanulni?

Toti30 kérdése:

Hogy érdemes dánt tanulni?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy magyar anyanyelvű emberként, felsőfokú angol nyelvvizsgával rendelkezvén, átlagos nyelvtanulási képességek mellett mennyire nehéz megtanulni dánul? Illetve az is érdekelne, hogy magyaron vagy az angolon keresztüli dánt tanulásban van hatékonyságbeli különbség? Elsősorban nyelvészek, nyelvtanárok válaszát várnám. Köszönöm!

2015. ápr. 2. 10:00
 1/1 anonim ***** válasza:
hát...a kiejtés borzalmas,úgyhogy nem érdemes egyedül belevágni (ha csak nem hobbi célból akarod tanulni) a nyelvtan nem vészes.olvasni nagyon könnyen megtanultam (angol és német után) már nem DK-ban lakok,úgyhogy amilyen gyorsan tanultam,olyan gyorsan el is felejtettem:D de írásban még megfejtem
2015. ápr. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!