Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Minek érdemes tanulni manapság?

Minek érdemes tanulni manapság?

Figyelt kérdés
Most érettségizem és fogalmam sincs, hogy folytassam tanulmányaimat. Könnyű elhelyezkedni egy érettségivel, német nyelvvizsgával és egy könyvelői szakmával? Illetve külföldön tudom mindezt alkalmazni vagy ne is álmodjak olyanról, hogy jó állásom lehet külföldön ilyen végzettséggel?

2015. febr. 10. 12:52
 1/5 anonim válasza:
Menjél geofizikusnak...amúgy lehet jó állásod is akár
2015. febr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hogy jött ez a geofizikus? :D
2015. febr. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amit szeretsz csinálni.

"Olyan munkát válassz, amit nagyon de nagyon szeretsz csinálni, hogy életedben ne kelljen dolgozni egyetlen napot sem."

2015. febr. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem tudom csak írtam valamit....de mint mondtam lehet lehet jó állásod...nekem van egy ismerősöm nincs semmilyen szakmája csak a középsuli oszt kint dolgozik külföldön és 1 millió felett keres..
2015. febr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
De ez a szeretsz csinálni és félig akkora hülyeség. Hiába szeretek valamit csinálni, ha megélni nem tudok belőle. Akkor már maga a munka lesz a hobbim :D Nagyon nincs értelme.
2015. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!