Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szerintetek hogyan kéne...

Szerintetek hogyan kéne tanulnom az angolt? Az a baj hogy elég sokat felejtettem, és gyakorlatilag most újrakezdő szinten vagyok, de majd a munkám során nagyon kéne használnom/tudnom az angolt.

Figyelt kérdés
tippek/ötletek,itthoni megoldásra gondoltam,ha lehetséges

2015. ápr. 20. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

szia,

én ugyanebben a helyzetben vagyok.

mi lenne,ha együtt tanulnánk?

ha benne vagy,írj privátot,és beszélünk..

2015. ápr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nyelvkönyv, internet, szórakozás, skype, ezeket tudom ajánlani.

Nyelvkönyv: Rengeteg van, idő lesz amig megtalálod a neked valót.

Internet: Sharedtalk, memrise, duolingo, Youtube.

Szórakozás:Filmek , zenék, könyvek csak angolul.

Skype: Az előbb kaptál egy ajénlatot, szerintem élj a lehetőséggel.

Sok sikert!

2015. ápr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Háát nekem nagyon sokat segített hogy angolul játszottam (keresgetős játékokat). De amit ajánlani tudok, hogy írd össze a szavakat amiket nem tudsz, egy kis füzetbe, és legyen nálad. Ha van egy kis időd (pl. utazol), akkor olvasgasd, nekem sok megragadt így. De persze ezek csak a szókincset fejlesztik. A nyelvtannal hogy állsz?
2015. ápr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem a nyelvtannal vannak inkább bajok,mint a szavakkal,meg gyakorolni kéne a beszédet,mert leblokkolok hogy ha valami élesebb helyzet van és azt angolul kéne megoldanom:D:/
2015. ápr. 22. 08:46
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egynek jó lesz szerintem: [link]
2015. ápr. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!