Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van köztetek olyan, aki most...

Van köztetek olyan, aki most júliusban volt origo középfokú szóbeli nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most voltam, hétfőn! Az egész egy nagyon laza beszélgetés volt, a szituáció nevetségesen egyszerű és rövid. Mikor magadat bemutatod akkor mindenképp dobj be valami nagyon érdekes dolgot amiről sokáig tudtok beszélni, nálam is így volt, semmi unalmas klisét nem kellett elnyomni, hisz nagyon érdeklődő volt a vizsgáztató. A témakifejtés meg igazából minden, csak nem témakifejtés, hisz arról beszélsz ami csak eszedbe jut a képről. Az enyémen 4 ember volt, és arról kezdtem beszélni, hogy pont olyanok mint egy sorozat szereplői, és végül a tévézésről kezdtünk el beszélni. Végül 47/50 pontot kaptam.
2015. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

és a magnó hogy sikerült?

valamint ha a teljesítési minimum 20 pont megvan, magnóból a 8 pontot mindenképpen meg kell szerezned?

2015. júl. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!