Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki angol előkészítős osztályb...

Aki angol előkészítős osztályba megy (NYEK, 0. ) az az angol mellet milyen tantárgyakat tanul?

Figyelt kérdés

2015. júl. 13. 03:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én sulimban heti 18 óra angol, 5 óra informatika, 5 óra tesi, 1 óra ofő, 2-2 óra szintentartó matek és magyar volt. Persze lehet, hogy azóta már megváltozott.

Ezek szerintem le vannak írva az iskola helyi pedagógiai programjában.

2015. júl. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én az iskola honlapján néztem, de ott nem közölnek ilyen hasznos információkat.
2015. júl. 14. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Én alap érettségi tárgyakat tanultam, plusz tesi.
2015. júl. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hát tesom is nulladikas es nekik a nulladik evben nem volt fizika,kemia,biologia, foldrajz,de kovetkezo evben ugyan ugy lesznek ezek a tantargyak mint masnak.
2015. júl. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem 12 óra angol, 3 matek, 4 magyar, 5 tesi, 1 rajz, 3 töri, fizika, 2 infó, 1 ének meg ilyen fölösleges dolgok voltak még...Aztán másodikba bejött a német 3 óraszámmal és csökkent az angol 5re.
2015. júl. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a nyeken volt 18 angol órám,3 infóm,5 tesim,1 magyarom és 2 matekom,de ezek cserélődtek félévben(Jóskás vagyok)
2015. júl. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!