Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Utálom az angolt, nem megy....

Utálom az angolt, nem megy. Vagy csak túlreagálom?

Figyelt kérdés
Előrehozottan tettem angol érettségit, és így osztályozó vizsgázni kellet az évvégi jegyért. Egy emelt érettségit írtunk meg és 72%ot értem el... Így aztán évvégére 3-mast kaptam. Aztán jött az érettségi(közép) a vége 83% lett... Annyira utálom az angolt és olyan szinten nem megy, hogy lassan sírni tudnék. Mások meg a felsőfokú nyelvvizsgájukat tervezik. :(

2015. júl. 17. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:

83%-os érettségit tettél, és azt mondod, hogy nem megy? :D

Hidd el, a volt osztályom 83%-a nem tudott volna 83%-ot teljesíteni angolból, mire fel akkor a panasz? Jó, lehet tolmács, meg nyelvész sem nagyon lesz belőled, de ha úgyis 'utálod' az angolt, ezt nem is igazán tervezed, right? :)

Egy nyelvvizsgára meg ez a teljesítmény simán elég tud lenn.

2015. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, NAGYON túlreagálod. 83%-kal inkább ne sírjon a szád. Főleg, hogy az osztályozós vizsgád, ha emelt érettségi feladatsor volt, 72% lett.

De örülne neki mindenki az én oszályomban, ha ilyet írhatna.

2015. júl. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon jó eredmény! Kicsit túlreagálod szerintem.

Nekem anno 56% lett, középszinten tettem le. Ennél a többi érettségim fényévekkel jobb lett.


Nekem baromi rossz volt a gimis angoltanárom. Kilencedikben a legelső feleletem hármas lett, jobb jegyet utána alig tudtam szerezni, pedig jó tanuló voltam, mindenből négyes-ötös voltam. Mondjuk inkább négyes, de azok ilyen 4.3 körüliek voltak mindig, szóval erősek voltak.

Az érettségi előtt kibuktam, be is ugattam tizenkettedik évvégén jegyadáskor a tanáromnak, az osztálytársaim meg se lepődtek, mert az a tanár arcra osztályozott, kinevette a butákat, nem segített, mindenre azt mondta, ezt már tanultuk (pedig nem). Úgyhogy rühelltem az angolt, a tanárom is. Ez az egy tanárom volt, akit merek hibáztatni a rossz jegyeimért, mert olyan nincs, hogy fél órát feleltetett egyszer, a végén két szót nem tudtam csak, és emiatt adott rossz jegyet az ötös helyett. Meg mindennel megvádolt, mikor sikerült ötös dolgozatot írnom, mindig azt mondta, hogy én túl hülye vagyok, hogy ilyen jót írjak, tuti puskáztam. No comment.


Megjegyzés: fősulin már németet tanultam, és egy harmadik nyelvből van meg a középfokú nyelvvizsgám. Angolból sík hülye vagyok.

2015. júl. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon felfújod. Szűkségtelenűl.
2015. júl. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg dicsekszik.
2015. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!