Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van az iPhone szó angolul?

Hogy van az iPhone szó angolul?

Figyelt kérdés

2015. júl. 19. 18:32
 1/9 anonim válasza:
51%

Hát ha bemész egy angol boltba,akkor mond azt "FUCK YOU"

és az eladó hozz neked egy iPhone 6-ot 50% kedvezményel + 4 év teljes körű garanciával.

2015. júl. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Eyephone.
2015. júl. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Ez remélem csak valami rossz vicc.
2015. júl. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
énTelefon ezt tuti megértik.
2015. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ezek közül egyik sem volt jó. Ma bementem telefont venni, mert ezért kérdeztem... Amerikába költöztem és szükségem van egy új telefonra. Szerettem volna egy iphonet, és miután elolvastam az itteni válaszokat, az eladónak mondtam, hogy eyephonét kérek, de nem értette. Az első válaszoló válaszát nem mondtam be, lévén tudtam, mit jelent. Valaki válaszoljon már holnap el kell mennem telefont venni!!
2015. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja és muszáj volt erről a fiókról válaszolnom, a másiknak a jelszavát elfelejtettem :// de kérlek válaszoljatok!
2015. júl. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most a kiejtést nem tudod vagy mi a gond? Ha kiejtés, akkor: ájfón. Tényleg kiköltöztél 0 angoltudással vagy csak szórakozásból írtad ki ezt a kérdést?
2015. júl. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem hülyéskedtem.
2015. júl. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
27%

Ez most komoly?

Az iPhone az egy angol szó

Az iPhone angolul iPhone

Ezt minden ÉPESZŰ ember tudja

Nem is értem, hogy lehet feltenni ilyen kérést

2015. júl. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!