Francia vagy Olasz?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik nyelvet érdemesebb tanulni gimibe? Nekem mind két nyelv tetszik és azt mondják hogy a olasz könnyebb, de nekem a francia is tetszik és annak azért több hasznát venném... de azt mondják nehéz nyelv. Eddig angolt, és mivel apám dél-amerikai ezért spanyolul is tudok jól

2015. júl. 30. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a franciának több hasznát vennéd, szerintem azt válaszd, amelyik jobban tetszik. A francia nehezebb, kiejtésben és nyelvtanban is, bár az olasz nyelvtan sem a legegyszerűbb. Én tanultam mindkettőt, bár franciát csak 3 hónapig, olaszt 3 éve tanulok és az olasz nekem jobban tetszik, mert dallamosabb.
2015. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én viszont a franciára szavazok. Ha spanyolul is tudsz, könnyebb dolgod lesz vele. Én is jelenleg tanulok franciául, az olasz nyelvtanával (elméleti szinten) összehasonlítva nincs annyival nehezebb, hogy ez szempont legyen választásnál.


Egyébként azt tanuld, amelyik jobban tetszik.

2015. júl. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Gimibe 4 év alatt ha ráfekszek megtanulhatom a franciát jól?
2015. júl. 31. 14:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is inkább az olaszt javasolnám, a franciához valamivel több kitartás, befektetett erő kell, de az sem lehetetetlen. Kérdés, hogy vállalod-e ezt.
2015. aug. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

olasz :)

nekem nem tetszik, ahogy a francia raccsol... :/

2015. aug. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!