Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van ilyen nyelvtanulásnál?

Van ilyen nyelvtanulásnál?

Figyelt kérdés
Hallok egy angol szavat tudom mit jelent de hirtelen nem tudom hogy hogyan mondják magyarul.Ez szerintetek baj?
2015. aug. 3. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez még a nyelvtanároknál is előfordul.

De ha bele gondolsz ez anyanyelven is előfordul hogy tudod mit akarsz mondani de nem jut eszedbe hogy pl annak az eszköznek vagy helynek vagy akár sportnak mi a neve.

2015. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Velem is volt már ilyen többször, de általában pár perc/óra múlva beugrik
2015. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
velem folyamatosan ez van. Mindig csak körülírom a jelentését, meg elmondom mikor használják amikor valaki megkérdezi. Nálam azért van így, mert nem szólistáról tanultam a legtöbb szót amit tudok, hanem élőbeszéd alapján. Így a legtöbbnek még most se tudom a pontos magyar megfelelőjét:D De amennyiben nem akarsz fordító lenni ez nem probléma.
2015. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!